ZODAR

ZODAR2019-07-23T23:58:07+02:00

Przedsiębiorstwo Handlowo – Nasienne „ZODAR” Sp. z o.o.

ul. Ariany 21, 87-731 Waganiec
tel 784-052-579
zodar@ zodar.pl
http://www.zodar.pl/


Przedsiębiorstwo Handlowo – Nasienne „ZODAR” Sp. z o.o.  powstało w 1996 roku w celu prowadzenia działalności rolniczej polegającej na uprawach rolnych, chowie bydła, oraz produkcji kwalifikowanych odmian ziemniaka sadzeniaka. Od roku 2009 olbrzymi nakład pracy włożono również w rozwinięcie działalności pod kątem odchowu cieląt krzyżówek ras mięsnych.

Jedną z działalności jest produkcja roślinna prowadzona na użytkach własnych o powierzchni ok. 230 ha. Uprawia się przede wszystkim zboża, ziemniaki, oraz buraki cukrowe. Z łąk prowadzony jest zbiór traw z przeznaczeniem na siano, oraz sianokiszonkę wykorzystywane w żywieniu bydła.

Firma wyposażona jest w nowoczesną infrastrukturę oraz zaplecze techniczne, w skład parku maszyn wchodzą najnowocześniejsze maszyny rolnicze renomowanych firm takie jak kombajn zbożowy, ciągniki dużej mocy, sprzęt do uprawy, ładowarki teleskopowe, opryskiwacze, kombajny do zbioru ziemniaka, samochody ciężarowe, samochody specjalistyczne do transportu bydła.

ZODAR to firma ciągle rozwijającą się, nowoczesna i podejmującą nowe wyzwania. Dla usprawnienia przebiegu produkcji oraz nieustannej poprawy jakości prowadzimy liczne inwestycje i modernizacje. Przekłada się to bezpośrednio na spełnienie coraz większych oczekiwań naszych klientów.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie oraz akceptujesz postanowienia polityki prywatności Zgoda