Zaproszenie na konferencję: „Nowoczesna i bezpieczna uprawa ziemniaka w województwie mazowieckim”

Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego zaprasza na konferencję „Nowoczesna i bezpieczna uprawa ziemniaka w województwie mazowieckim”, realizowaną w ramach Planu Operacyjnego KSOW na lata 2020-2021 w zakresie Sieci na rzecz innowacji w rolnictwie i na obszarach wiejskich.

Celem operacji jest szczegółowe przedstawienie i oswojenie producentów z Programem dla Polskiego Ziemniaka MRiRW, który ma na celu gruntowną restrukturyzację branży, poprzez wyeliminowanie nieprawidłowości rynkowych i fitosanitarnych, jak również wsparcie producentów poprzez promocję polskich produktów żywnościowych w ramach akcji Polska smakuje i Produkt Polski. Organizowana w ramach operacji konferencja będzie miała charakter innowacyjno-edukacyjny. Zdobyta wiedza pozwoli na transfer wiedzy w zakresie dobrych praktyk wdrażania innowacji w rolnictwie i na obszarach wiejskich oraz promowania innowacyjnych technologii uprawy ziemniaka w województwie mazowieckim.

Konferencja odbędzie się 27 listopada 2020 roku o godzinie 10.00  w formie online. Udział w konferencji jest bezpłatny.

Karta zgłoszeniowa i program dostępne na stronie:

modr.mazowsze.pl/nowoczesna-i-bezpieczna-uprawa-ziemniaka

 

2020-11-13T13:58:16+01:0013.11.2020|
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie oraz akceptujesz postanowienia polityki prywatności Zgoda