Usługi prawne na preferencyjnych warunkach dla członków Federacji

Informujemy, że Polska Federacja Ziemniaka i Kancelaria SGK Gach, Kasiak i Wspólnicy sp. k.  zawarły umowę współpracy zapewniającą członkom Polskiej Federacji Ziemniaka preferencyjne stawki świadczenia usług przy opiniowaniu umów kontraktacji ziemniaka. Prawnicy Kancelarii posiadają wieloletnie doświadczenie związane z opiniowaniem i negocjowaniem warunków umów.

Cena usługi opiniowania umowy kontraktacji dla członka Polskiej Federacji Ziemniaka wynosi 100zł netto za godzinę pracy, a dla podmiotów niezrzeszonych 150zł netto za godzinę pracy.  Warunki świadczenia usług podlegają indywidualnemu ustaleniu z przedstawicielami Kancelarii.

Dane kontaktowe do osoby koordynującej świadczenie usług:

radca prawny Paweł Kasiak, nr tel: 793-189-533

e-mail: biuro@sgk-kancelaria.pl

www.sgk-kancelaria.pl

Ns stronie internetowej Federacji znajduje się dedykowana zakładka poświęcona kwestiom prawnym:

2019-10-21T17:35:26+02:0021.10.2019|