Ruszyła pierwsza edycja WIRTUALNYCH TARGÓW Potato Poland 2020

Z przyjemnością informujemy, że ruszyła pierwsza edycja WIRTUALNYCH TARGÓW Potato Poland 2020

– dostępna jest na stronie potatopoland.foodtrade.center

Zapraszamy do wirtualnego udziału w Targach!

 

POTATO POLAND – Krajowe Dni Ziemniaka to jedna z najważniejszych specjalistycznych imprez FOOD&AGRO w kraju i Europie. W tym roku odbywa się w dniach 21-23 sierpnia.

Głównym organizatorem wydarzenia jest  Polska Federacja Ziemniaka, a współorganizatorami są Instytut Hodowli i Aklimatyzacji Roślin PIB BONIN.

W edycji 2020 roku Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi po raz kolejny objęło rolę współorganizatora POTATO POLAND. Wiąże się to ściśle z aktywną polityką ministerstwa, mającą na celu podniesienie rangi polskiego rolnictwa jak również poszerzenia możliwości współpracy z rynkami zagranicznymi dla polskich producentów rolnych oraz krajowego przemysłu rolno-spożywczego.

Gospodarzem wystawy POTATO POLAND 2020 jest Gospodarstwo Rolne Lubków, mieszczące się w województwie dolnośląskim, powiat bolesławiecki gmina Warta Bolesławiecka.

2020-08-21T21:14:54+02:0021.08.2020|
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie oraz akceptujesz postanowienia polityki prywatności Zgoda