Prezes Polskiej Federacji Ziemniaka laureatem konkursu „Polski Przedsiębiorca 2019 Gazety Polskiej Codziennie”.

Prezes Polskiej Federacji Ziemniaka dr Tomasz Bieńkowski został laureatem konkursu „Polski Przedsiębiorca 2019 Gazety Polskiej Codziennie”.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia relacji z wręczenia nagród  w tegorocznej, jubileuszowej, odsłonie Konkursu „Polski Przedsiębiorca 2019 Gazety Polskiej Codziennie”. Transmisję z tej uroczystości będzie można obejrzeć w najbliższą niedzielę (25 października 2020 r.) o godz. 18.00, za pośrednictwem portali gpcodziennie.pl i niezależna.pl oraz fanpage’u „Gazety Polskiej Codziennie”.

Bezpośrednie linki przekierowujące do transmisji online, znajdą Państwo pod adresami: www.niezalezna.pl www.gpcodziennie.pl oraz www.facebook.com/GPCodziennie

Konkurs „Polski Przedsiębiorca Gazety Polskiej Codziennie” to cykliczne wydarzenie, zainicjowane przez Forum SA, wydawcę tytułu „Gazeta Polska Codziennie” oraz redakcję dziennika. Celem Konkursu jest wyłonienie najlepszych polskich przedsiębiorców, najbardziej pomysłowych i innowacyjnych oraz eksporterów produktów z etykietą „Made in Poland”. Wśród laureatów są także przedstawiciele małego i średniego biznesu z potencjałem na awans do grona wielkich, a także przedsiębiorcy zaangażowani w działalność filantropijną.

2020-10-23T11:18:18+02:0023.10.2020|