P.P.U.H. Awex Sp. z o.o.

P.P.U.H. Awex Sp. z o.o.2019-07-23T23:32:45+02:00

P.P.U.H. Awex Sp. z o.o.

ul.Kościuszków 11
63-460 Nowe Skalmierzyce
tel.+48 62 762 00 56
fax.+48 62 762 09 84
e-mail: awex@awex-pl.pl
www.awex-pl.pl


Firma AWEX powstała w roku 1989 jako przedsiębiorstwo prywatne i przez lata sukcesywnie rozwijała swoją działalność na polu skupowania, konfekcjonowania oraz dystrybucji ziemniaków i cebuli. Aktualnie współpracujemy z największymi sieciami supermarketów w Polsce, do których codziennie dojeżdżają nasze ciężarówki chłodnicze z wyselekcjonowanym i świeżo spakowanym produktem.

Nasze linie technologiczne oparte są o maszyny do rozładunku, oczyszczania, mycia i osuszania, sortowania surowca oraz maszyny ważące i pakujące. Wprowadzona przez nas w niedawnym czasie automatyzacja produkcji pozwala nam na osiągnięcie dużej elastyczności, a także przyspieszenie czasu realizacji zamówień.

Prowadzimy grupę producencką zrzeszającą rolników prowadzących uprawy zgodnie z wymaganiami standardu GLOBALG.A.P. wersja 5.0. Dzięki temu mamy pewność, że towar skupowanych przez nas od dostawców zrzeszonych w ramach w/w grupy spełnia wszelkie wymogi nowoczesnej i bezpiecznej uprawy rolniczej. Wdrożony przez nas system HACCP, czyli system analizy zagrożeń i krytycznych punktów kontroli oraz pełna identyfikowalność produktu „od pola do stołu” powodują, że nasz system produkcyjny jest w pełni bezpieczny dla finalnego konsumenta.

Posiadamy również certyfikat pozwalający na pakowanie i dystrybucję produktów BIO.

 

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie oraz akceptujesz postanowienia polityki prywatności Zgoda