Osadkowski S.A.

Osadkowski S.A.2020-01-29T12:14:06+01:00

Osadkowski S.A.

ul. Kolejowa 6
56-420 Bierutów
71 314 64 54
centrum@osadkowski.pl
osadkowski.pl


Gospodarstwo rolne to skomplikowane przedsiębiorstwo, w którym rolnik musi rozwiązywać na bieżąco wiele spraw pod dużą presją czasu i przy niewielkich zasobach ludzkich. Tu nie ma miejsca na błędy, nietrafione technologie, czy opóźnione dostawy. Za to w cenie są partnerzy, którym można zaufać i którzy są realnym wsparciem na co dzień.

Z powodzeniem współpracujemy z tysiącami gospodarstw rolnych, zarówno mniejszych jak i tych dużych. Jesteśmy dumni z tego, że obsługujemy w Polsce najwięcej gospodarstw pow. 200 ha – profesjonalnych przedsiębiorców rolnych, dla których liczy się zarówno wiedza agronomiczna, jak i umiejętności zarządzania gospodarstwem.

Choć oferujemy środki do produkcji rolnej, to profesjonalne gospodarstwa rolne cenią nas za coś więcej niż tylko kompleksową ofertę. Widzą w nas partnera, który poprzez profesjonalną obsługę, niezawodne rozwiązania i terminowe dostawy zdejmuje z głowy wiele problemów i w efekcie realnie wspiera ich w codziennym zarządzaniu gospodarstwem. Dzięki temu oni mogą skoncentrować się na tym, co naprawdę istotne – prowadzeniu produkcji i rozwoju swojego gospodarstwa. Dla naszych klientów to właśnie jest profesjonalnym rolnictwem.

OSADKOWSKI. Rolnictwo w wersji PRO.

Nasza duma:

Blisko 30 lat jesteśmy wierni korzeniom
Jesteśmy polską firmą i z dumą nosimy znak firmy rodzinnej
Wspieramy inicjatywy na rzecz lokalnych społeczności z terenów wiejskich i małych miejscowości
Nasze podatki płacone w Polsce i liczne inwestycje wspierają Polską wieś

Nasze wartości:

Kompetencje i wiedza
Nastawienie na współpracę i relację
Inicjatywa i przedsiębiorczość
Wysokie standardy działania

Pielęgnujemy wartości tworząc z naszej firmy atrakcyjne miejsce do pracy. Dołącz do nas! Sprawdź aktualne oferty pracy: osadkowski.pl/kariera

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie oraz akceptujesz postanowienia polityki prywatności Zgoda