Onix

Onix Sp. z o.o. Zakrzewo
Zakrzewo 32
64-212 Siedlec

tel: tel. 68 384 45 00/ 501
fax: 68 384 45 02

mail: office@onix.pl

www.onix.pl


Firma Onix powstała w 1995 roku. Jesteśmy rodzinnym przedsiębiorstwem, które zajmuje się przetwórstwem ziemniaków uprawianych w Polsce oraz z importu, cebuli żółtej, czerwonej i innych warzyw, gównie na rynek krajowy.

Naszą zasadniczą działalnością jest konfekcjonowanie ziemniaków i cebuli. Jednakże w związku z ciągłym rozwojem firmy, systematycznie wprowadzamy nowe produkty na rynek, bazując na potrzebach konsumenta.

Nasza siła i pozycja czołowa na rynku jest owocem współpracy z wykwalifikowanymi rolnikami, przeszkolonymi przez nas w uprawie, którzy gwarantują dostawy najwyższej jakości produktów rolnych, zgodnych z wymogami standardu Global G.A.P. Odpowiedni surowiec jest naszą podstawą i gwarancją odpowiedniej jakości wyrobu gotowego. Skupowane produkty rolne spełniają wszystkie wymagania jakościowe oraz wymogi bezpieczeństwa.

Cały proces technologiczny ziemniaka i cebuli jest dokładnie kontrolowany. Posiadamy zaawansowane linie produkcyjne sortujące, myjące i pakujące. Niezastąpieni są nasi wykwalifikowani pracownicy, dbający o każdy szczegół produktów na wszystkich etapach produkcji.

Spółka ma wdrożony i certyfikowany system HACCP, który wraz z procedurami GHP i GMP jest stale monitorowany i rozwijany. System zarządzania jakością w naszej firmie oparty jest na standardzie BRC. Posiadamy również certyfikat pozwalający na pakowanie produktów BIO.

Sentencja „kieruj się smakiem” świadczy, że naszym fundamentem jest produkt o najlepszych walorach smakowych, tym samym najwyższej jakości. Pochodząc z Wielkopolski, gdzie „pyra” jest jej symbolem, niebezpodstawnie wiemy jak powinien smakować dobry ziemniak. Każdy klient jest dla nas ważny, a jego zadowolenie jest wynagrodzeniem za naszą ciężką pracę.

2019-09-13T11:01:02+02:0013.09.2019|
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie oraz akceptujesz postanowienia polityki prywatności Zgoda