Mikroflor sp z o.o. sp. k

Mikroflor sp z o.o. sp. k2020-01-29T12:32:29+01:00

Mikroflor sp. z o.o. sp. k.
ul. Danuty Siedzikówny 12
51-214 Wrocław
tel: +48 695 955 511
e-mail: info@mikroflor.pl
mikroflor.pl


Obszarem działania firmy Mikroflor jest produkcja i dystrybucja innowacyjnych, opartych na mikroorganizmach produktów dla rynku rolnego, ogrodnictwa oraz hodowli zwierząt. W swojej ofercie posiadamy preparaty stymulujące zdrowy rozwój roślin, higienizację środowiska, a także wpływające na poprawę dobrostanu zwierząt hodowlanych.
Firma Mikroflor sp. z o.o. sp. k. rozpoczęła działalność w grudniu 2016 roku. Jest ona część grupy kapitałowej Kaczmarski Group.
Misją firmy jest produkcja i dystrybucja innowacyjnych, opartych na mikroorganizmach produktów dla rynku rolnego i zastosowań w domu, na działce i w ogrodzie.
Ofertę Mikrofloru otwiera obecnie nowatorski nawóz wapienny o nazwie MikroCalc. Jest on unikalnym na rynku, 3 składnikowym produktem do całorocznego stosowania w uprawach polowych, na łąkach i pastwiskach oraz w sadach i uprawach warzyw i owoców.

Paletę produktów uzupełniają:

preparaty mikrobiologiczne dla gleby i roślin (w tym stymulatory wzrostu, kondycjonery gleby poprawiające jej żyzność, czy seria priobiotyków bakteryjnych dla roślin polowych, warzyw i owoców oraz dla sadownictwa. Posiadamy w ofercie również preparaty ograniczające podatność roślin na działanie patogenów ).
preparaty mikrobiologiczne dla zwierząt (dla zwierząt domowych oraz hodowlanych w tym zakiszacze)
preparaty do oczyszczania środowisk wodnych
utylizatory nieczystości

Wszystkie produkty oferowane przez Mikroflor są oparte na ponad 20 letnim doświadczeniu w wytwarzaniu bezpiecznych, skutecznie działających i unikalnych w produkcji szczepów bakterii. Absolutnym priorytetem naszej działalności jest zachowanie najwyższej jakości oferowanych preparatów.
Kolejne produkty są opracowywane i wdrażane na rynek we współpracy z ośrodkami akademickimi i uznanymi ekspertami, praktykami, autorytetami w zakresie stosowania innowacyjnych, ekologicznych technologii rolniczych.
W Polsce Mikroflor współpracuje ściśle z największymi firmami dystrybucyjnymi na rynku agro, eksportuje też swoje produkty na rynki zagraniczne.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie oraz akceptujesz postanowienia polityki prywatności Zgoda