ŁUKOMET

ŁUKOMET2019-07-23T23:48:53+02:00

ŁUKOMET

ul.Całowanie 91a, 05-480 Karczew
Tel.: 22 7806355, 7807687
Kom.: +48 516 072 004, +48 516 072 001
e-mail marketing@lukomet.pl
https://www.lukomet.pl/


ŁUKOMET – ekspert w nawodnieniach – realizuje wszystkie rodzaje nawodnień upraw polowych.

Zapewniamy profesjonalne doradztwo i opracowanie najwłaściwszej koncepcji, z uwzględnieniem specyficznych uwarunkowań każdego gospodarstwa jak również pełną kompletację systemów i generalne wykonawstwo.
Oferujemy deszczownie szpulowe zraszaczowe, mikrozraszaczowe, mostowe centryczne i frontalne, przetaczane, a także kropelkowe.
Projektujemy i produkujemy we własnym za¬kresie elementy, podzespoły, urządzenia i maszyny nietypowe i specjalistyczne, zapewniając im wszelkie niezbędne dokumenty.
Jesteśmy producentem deszczownianych pompowni elektrycznych, ciągnikowych i spalinowych, zwijanych rurociągów przesyłowych, specjalistycznych wozów do rur, szpulowych maszyn deszczujących i systemów pompowych.

Dostarczamy także innowacyjne rozwiązania pomiarowe, wspomagające podejmowanie decyzji i precyzyjne nawadnianie.
Działamy w całym kraju zapewniając serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz pełne wsparcie naszych klientów.
Mamy doświadczenie w nawadnianiu upraw ziemniaków produkowanych dla wymagających odbiorców (producenci chipsów, itp.) oraz realizacji dostaw dla grup rolników.
Pełna oferta Łukomet oraz więcej informacji na stronie: www.lukomet.pl

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie oraz akceptujesz postanowienia polityki prywatności Zgoda