Kongres Europatat 2023: Ekspert kulinarny i juror programu Top Chef, Grzegorz Łapanowski, potwierdza udział jako główny mówca!

 

 

Organizatorzy Kongresu Europatat 2023, Polska Federacja Ziemniaka i Europatat mają przyjemność ogłosić, że Grzegorz Łapanowski, ekspert kulinarny, dziennikarz kulinarny i szef kuchni kreatywnej wystąpi 6 czerwca podczas publicznej sesji dorocznej imprezy Europatat w Gdańsku (Polska). Zapraszamy!

 

Zarejestruj się już dziś i nie przegap okazji, aby wziąć udział w corocznym zgromadzeniu europejskiej społeczności ziemniaka!

Rejestracja na stronie: https://potatopoland.com/europatat-congress-2023/

lub https://europatatcongress.eu/registration/

 

Renomowany juror programu Top Chef, Grzegorz Łapanowski, wygłosi energetyzującą i inspirującą prelekcję na temat tego, jak nawiązać kontakt z europejskimi konsumentami i jak zmienić wizerunek tradycyjnego produktu na nowoczesny i atrakcyjny. Grzegorz Łapanowski to nie tylko kulinarny ekspert, dziennikarz kulinarny i kreatywny szef kuchni; jest także aktywistą żywnościowym i założycielem Fundacji Szkoła na Widelcu, organizacji pozarządowej zajmującej się promocją zdrowej żywności w szkołach i przedszkolach. Ponadto jest założycielem marki Old Friends Kimchi – jednej z pierwszych na polskim rynku firm produkujących rzemieślnicze kimchi.

O Kongresie:

Pierwsza polska edycja Kongresu Europatat odbędzie się 5 i 6 czerwca w Radisson Hotel & Suites w pięknym Gdańsku. Konferencja publiczna, która odbędzie się 6 czerwca i będzie moderowana przez Łukasza Grassa, byłego dziennikarza radiowego i telewizyjnego, obejmie również dyskusję panelową pt. „Zmieniający się krajobraz geopolityczny i przyszłość handlu ziemniakami” z wybitnymi prelegentami, takimi jak Antonina Skliarenko, Prezes Wspólnoty Producentów i Klientów Roślin Strączkowych Ukrainy, Geoffroy d’Evry, Prezes NEPG (North European Potatoes Growers – Północnoeuropejscy plantatorzy ziemniaków) i UNPT (Union Nationale des Producteurs de Pommes de Terre), Jörg Renatus, Dyrektor zarządzający Europlant International, oraz Jarosław Wańkowicz, Dyrektorem ds. Łańcucha Dostaw w Farm Frites Poland SA.

 

https://federacjaziemniaka.pl/wp-content/uploads/2023/05/2023-05-09-Kongres-Europatat-potwierdzone-wystąpienie-motywatora.pdf

 

2023-05-23T11:54:28+02:0023.05.2023|
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie oraz akceptujesz postanowienia polityki prywatności Zgoda