Integracja, innowacje, paszportyzacja – szkolenie on line na agri.edu.pl

Polska Federacja Ziemniaka uruchomiła darmowe szkolenie on line na platformie agri.edu.pl dla producentów z woj. warmińsko-mazurskiego.

POLSKA FEDERACJA ZIEMNIAKA – Partner KSOW informuje, że w dniu 06.07.2021 podpisana została umowa z Samorządem Województwa Warmińsko-Mazurskiego na realizację operacji pn.

Wzrost poziomu współpracy w produkcji ziemniaka. Integracja, innowacje, krótkie łańcuchy dostaw, budowa lokalnej marki oraz paszportyzacja żywności szansą rynkową dla producentów z woj. warmińsko-mazurskiego.

W związku z powyższym zapraszamy do rejestracji na stronie www.agri.edu.pl w celu uzyskania dostępu do szkolenia. Szkolenie jest darmowe i dostępne w dowolnym terminie wybranym przez użytkownika.

Opis finansowania dostępny na https://agri.edu.pl/projects/szkolenie-ksow/

2021-10-22T11:22:15+02:0022.10.2021|