III Forum Ziemniaka

Polska Federacja Ziemniaka zaprasza do udziału w III Forum Ziemniaka „Ziemniak – nowoczesna żywność w gospodarce 4.0”, które odbędzie się 12 grudnia 2019 r. godz. 10.00 – 20.00 w Chobienicach.

Cyklicznie odbywające się Forum Ziemniaka to specjalistyczna branżowa impreza konferencyjna skierowana do rolników, firm sektora rolnego i spożywczego związanego z produkcją oraz przetwarzaniem ziemniaków.

Celem III Forum Ziemniaka jest wspieranie procesów unowocześnienia branży, transfer wiedzy do odbiorców, promocja odmian, ułatwienie kontaktów między uczestnikami rynku oraz integracja jednostek tego sektora agrobiznesu. Celem niniejszego projektu jest również promocja spożycia ziemniaków oraz ich przetworów, jak również zwiększenie świadomości konsumentów w zakresie korzyści płynących ze spożycia ziemniaków. Ponadto zaprezentowane zostaną  produkty i odmiany ziemniaka jak również trendy kulinarne przyrządzania ziemniaka, w wielu rejonach Polski nieznane.

Pełna agenda i oferta partnerska: federacjaziemniaka.pl/III-Forum-Ziemniaka.pdf

2019-10-24T10:36:04+02:0024.10.2019|
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie oraz akceptujesz postanowienia polityki prywatności Zgoda