Przypominamy III Forum Ziemniaka – odbiór wydarzenia przez media

O tym, że ziemniak wpisuje się w trend nowoczesnej żywności dyskutowano 12 grudnia w Chobienicach podczas III Forum Ziemniaka zorganizowanego przez Polską Federację Ziemniaka we współpracy z Ministerstwem Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Instytutem Hodowli i Aklimatyzacji Roślin – Państwowym Instytutem Badawczym.

W trzech panelach dyskusyjnych podzielonych na kilka konferencji tematycznych obradowało prawie 400 uczestników. Poruszana była tematyka zmiany klimatu w produkcji ziemniaka i coraz nowszych oczekiwań konsumentów, funkcjonowanie e-sklepów oraz rosnący udział aplikacji internetowych w handlu i zarządzaniu rynkiem, w tym ziemniaka.

III Forum Ziemniaka poświęcone było także rolnictwu precyzyjnemu i innowacyjnemu oraz globalnemu rynkowi ziemniaka.

Szczegóły wydarzenia m.in. na:

agroprofil.pl/iii-forum-ziemniaka

izbarolnicza.lodz.pl/iii-forum-ziemniaka