Hodowla Roślin Kalinowa sp. z o.o.

Hodowla Roślin Kalinowa sp. z o.o.2019-07-23T14:19:13+02:00

Hodowla Roślin Kalinowa sp. z o.o.
Kalinowa 99, 98-235 Błaszki, woj. łódzkie, Poland
tel. (043) 829 24 66, fax (043) 829 24 67
e-mail: hodowlaroslinkalinowa@op.pl
http://hrkalinowa.pl


Nasza oferta dotyczy przede wszystkim warzyw. Zajmujemy się uprawą kapusty białej, pekińskiej, włoskiej, czerwonej, a także selera, buraka, ziemniaków i zbóż. Głównym odbiorcą naszych produktów jest firma AGROSAD, która zajmuje się ich konfekcjonowaniem. Te dalej trafiają do największych sieci handlowych w Polsce.

Robimy wszystko, by nasze produkty były najwyższej jakości. Nasza firma zaopatruje się w wysokiej klasy nasiona, z których wyrastają zdrowe i smaczne warzywa. Zwracamy dużą uwagę na dobrą uprawę gleby, na której rosną nasze produkty. Posiadamy gleby drugiej i trzeciej klasy, czyli bardzo dobre pod uprawę warzyw.

Nasze produkty w ostatnim etapie swojej wędrówki na Państwa stoły są zbierane, oczyszczane i pakowane, a następnie dostarczane do odbiorcy. Od 25 stycznia 2011 roku właścicielem Hodowli Roślin Kalinowa sp. z o.o. jest firma AGROSAD.

Firma zajmuje się także hodowlą bydła mięsnego francuskiej rasy limousine.

POWRÓT
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie oraz akceptujesz postanowienia polityki prywatności Zgoda