Groole

Groole2019-07-23T23:09:30+02:00

Groole

ul.Śniadeckich 8, Warszawa
tel.795 633 626
serwus@groole.pl
http://groole.pl


„Groole” są takie jak to spotkanie przy ognisku, może nawet lepsze, ponieważ to my upieczemy ziemniaka dla Ciebie, za każdym razem, kiedy masz na niego ochotę.
Zaczęło się od domowych eksperymentów. Nasze kuchnie przerodziły się w kulinarne laboratoria. Lodówki pełne były próbek nadzień, a książki o ziemniakach zdominowały nasze domowe biblioteczki.
Chcieliśmy stworzyć miejsce autentyczne, z prostym, a zrazem wartościowym jedzeniem. Innowacyjne, a jednocześnie zakorzenione w polskiej tradycji kulinarnej. Smak ziemniaka zna każdy, ale ziemniak z Grooli powinien Cię zaskoczyć.
Menu Grooli to nasze autorskie przepisy, a także inspiracje związane z porami roku i oczekiwaniami gości. To ma być miejsce otwarte na ludzi; to nasi goście podpowiadają nam, co im smakuje, a co nie. My staramy się spełnić ich oczekiwania.
Nawiązaliśmy współpracę z lokalnymi dostawcami, którzy gwarantują nam wysoką jakość produktów. Przetestowaliśmy kilkadziesiąt odmian polskich ziemniaków, by do naszych pieców trafiały te najlepsze, o delikatnym smaku, aksamitnym miąższu i chrupiącej skórce.
Dodawane do ziemniaków zawsze świeże nadzienia, przygotowujemy na miejscu, bez sztucznych dodatków i zbędnego przetwarzania.

 

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie oraz akceptujesz postanowienia polityki prywatności Zgoda