„Feedback mechanism” Komisji Europejskiej

W dniu 4 listopada 2019 r. Komisja Europejska planuje uruchomić procedurę tzw. Feedback mechanism w odniesieniu do projektu rozporządzenia wykonawczego Komisji (UE) …/… XXX w sprawie niektórych zasad dotyczących stosowania rozporządzenia (UE) nr 2018/848 Parlamentu Europejskiej i Rady w odniesieniu do wymaganych dokumentów do celów uznania wstecznego okresu jako okresu konwersji, produkcji produktów ekologicznych oraz informacji dostarczanych przez państwa członkowskie.

Procedura Feedback mechanism skierowana jest do przedstawicieli sektora rolnictwa ekologicznego w Unii Europejskiej (m.in. stowarzyszeń, organizacji, producentów), w ramach której mają Państwo możliwość bezpośredniego zgłaszania do Komisji Europejskiej uwag lub propozycji zmian do tekstu ww. projektu rozporządzania drogą elektroniczną za pomocą portalu Komisji Europejskiej pn. Better Regulation.

Link do ww. portalu, na którym Komisja Europejska zamieści w dniu 4 listopada br. projekt przedmiotowego rozporządzenia:

https://ec.europa.eu/info/law/better-regulation/initiatives

Dokument objęty procedurą Feedback mechanism należy znaleźć za pomocą wyszukiwarki (Filter by) znajdującej się na ww. stronie internetowej. W sytuacji, gdy zdecydują się Państwo zaopiniować przedmiotowy projekt rozporządzenia za pomocą ww. portalu, w zakładce w której Komisja umieści ww. projekt rozporządzenia, należy wybrać okienko pn.  Give Feedback  oraz postępować zgodnie z wyświetlaną instrukcją.

2019-10-24T16:40:17+02:0024.10.2019|
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie oraz akceptujesz postanowienia polityki prywatności Zgoda