Działania zmniejszające skutki pandemii

W związku z trwającym kryzysem spowodowanym epidemią Polska Federacja Ziemniaka wspólnie z partnerami Agrosad, Awex, Bugaj, Onix oraz Centralą Nasienną Nidzica postanowili podjąć działania zmniejszające negatywne skutki pandemii na branżę ziemniaczaną. Jednym z realizowanych działań jest zapobieganie zmniejszaniu się areału upraw ziemniaka w Polsce. Dlatego prosimy o zgłaszanie się do PFZ producentów rolnych, którzy w ostatnich tygodniach zmuszeni byli do ograniczenia areału upraw ziemniaka. W tym trudnym dla nas okresie jesteśmy gotowi wraz z naszymi partnerami nawiązać współpracę z producentami posiadającymi doświadczenie w uprawie ziemniaków i tym samym pomóc w rozwoju polskich gospodarstw i polskiej branży ziemniaczanej.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do kontaktu na adres biuro@federacjaziemniaka.pl

2020-04-28T13:46:40+02:0028.04.2020|