Cyfryzacja rolnictwa pełną parą. Ministerstwo rolnictwa zapowiada „Okienko dla rolnika”

Jak powiadomiło Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi (MRiRW) na portalu Gov.pl powstanie osobna podstrona dla rolników tzn. Okienko dla rolnika. Zgodnie z komunikatem, „Okienko dla rolnika” będzie skoncentrowanym źródłem wiedzy i miejscem załatwienia różnych spraw przez rolników bez wychodzenia z domu, za pośrednictwem sieci.

Chcemy, aby z jednego miejsca, jednym loginem i hasłem, np. przez profil zaufany, mieszkaniec obszarów wiejskich mógł w prosty sposób załatwić wiele spraw w zakresie rolnictwa – przekazano słowa Grzegorza Pudy w oficjalnym komunikacie za pośrednictwem strony Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Jak wskazano w komunikacie Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, pandemia koronawirusa znacznie wpłynęła na funkcjonowanie gospodarki, a w tym i rolnictwa. Właśnie przez pandemię jasne stało się, jak ważne jest, by móc załatwić sprawy za pośrednictwem sieci, bez wychodzenia z domu, dlatego też powstał pomysł „Okienka dla rolnika”.

Źródło: MRiRW, KRUS

szczegoly

2021-04-30T21:07:09+02:0002.06.2021|
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie oraz akceptujesz postanowienia polityki prywatności Zgoda