CN Nidzica

CN Nidzica2019-07-24T00:08:41+02:00

Gospodarstwo Produkcji Rolnej „Centrala Nasienna” Sp. z o.o.

ul. Kolejowa 21,

13-100 Nidzica

https://cnnidzica.pl


Gospodarstwo Produkcji Rolnej „Centrala Nasienna” Sp. z o.o. jest firmą, która skupia się na kompleksowej obsłudze sektora rolnego.
CN Nidzica działa w branży nasiennej od ponad 60 lat.
Historia Centrali Nasiennej w Nidzicy sięga 1956 roku – od 2000 roku funkcjonuje w obecnej – niezmienionej postaci.
Jesteśmy firmą rodzinną bazującą na kilkudziesięcioletniej tradycji i doświadczeniu. Zdecydowana większość produkcji materiałów nasiennych odbywa się w gospodarstwie spółki. Areał bliski 1000ha reprodukcji nasiennej w tym 250ha ziemniaka sadzeniaka pozwala na ścisłą kontrolę jakości, która przynosi zadowolenie najbardziej wymagającym klientom. Z pierwszym dniem działalności postanowiliśmy jeden cel – budowa marki, która będzie niosła ze sobą zaufanie.

Głównymi przedmiotami działalności spółki są: produkcja i dystrybucja kwalifikowanego materiału siewnego, w tym sadzeniaki ziemniaka, produkcja rolna, skup i sprzedaż płodów rolnych, w tym skup zbóż, rzepaku, roślin motylkowych i ziemniaków, sprzedaż nawozów sztucznych, środków ochrony roślin i nawozy dolistnych, obsługa techniczna rolnictwa i przemysłu – CN SERWIS, centrum ogrodnicze – DOM I OGRÓD, transport krajowy, prowadzenie usług w zakresie skupu, transportu, czyszczenia, suszenia i przechowalnictwa płodów rolnych.

Liczne wyróżnienia i certyfikaty, oraz duża liczba stałych i zadowolonych klientów są gwarantami najwyższej jakości naszej marki.
Wytwarzane głównie w gospodarstwie spółki materiały nasienne podlegają kontroli jakości na każdym etapie produkcji.
W ostatnich latach przeszliśmy liczne modernizacje budynków produkcyjno – magazynowych jak również znajdujących się w nich linii technologicznych, pozwala to na uzyskanie produktu na światowym poziomie.
Niezmiennie poszerzamy naszą ofertę i zakres usług, oraz zasięg naszego działania.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie oraz akceptujesz postanowienia polityki prywatności Zgoda