Charbrowo gospodarzem Potato Poland 2021

Takiej imprezy w powiecie lęborskim jeszcze nie było! Polska Federacja Ziemniaka poinformowała o lokalizacji kolejnej, corocznej edycji Potato Poland 20-22 sierpnia 2021 r. W tym roku finał dużej imprezy połączonej z XXVIII Krajowymi Dniami Ziemniaka odbędzie się w Charbrowie w gm. Wicko.

Współorganizatorem Potato Poland 2021 i XXVIII Krajowych Dni Ziemniaka jest Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz IHAR. Organizacja największej w kraju imprezy specjalistycznej dla branży ziemniaczanej w powiecie lęborskim to potwierdzenie i wyróżnienie dla regionu słynącego z produkcji ziemniaków na potrzeby przetwórstwa, sieci handlowych i eksportu.

Duża impreza o charakterze wystawowo – konferencyjnym ma na celu integrację polskiej branży ziemniaczanej, otwieranie polskiego rynku na świat, transfer wiedzy i technologii do producentów rolnych oraz wzrost samooceny uczestników branży i jej partnerów.

Podczas imprezy oprócz wystawy maszyn i środków do produkcji ziemniaków odbywa się także wiele konferencji naukowo-technicznych, wykładów i paneli dyskusyjnych.

www.lebork24.info/potato-poland-2021

Szczegóły wydarzenia: potatopoland.com

2021-05-12T13:19:30+02:0012.05.2021|
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie oraz akceptujesz postanowienia polityki prywatności Zgoda