BUGAJ Sp. z o.o.

97-512 Kodrąb woj. łódzkie
Tel. +48 510 235 742
Tel./fax. +48 44 680 95 25

Jesteśmy rodzinną firmą dostarczającą ziemniaki różnych odmian do największych sieci handlowych w Polsce. Od kilkunastu lat działamy w okolicach Radomska w województwie łódzkim, kontynuując wieloletnie tradycje związane z uprawą ziemniaków w tym regionie. Nasze produkty pochodzą z gospodarstw posiadających certyfikat GLOBALG.A.P., który poświadcza kontrolę całego procesu związanego z uprawą ziemniaków.O jakość i bezpieczeństwo oferowanych Państwu produktów dbamy także w naszym nowoczesnym zakładzie w Bugaju kontrolując, zgodnie z wytycznymi standardu HACCP, każdy etap produkcji od przyjęcia przez sortowanie i pakowanie, po dystrybucję.

Dokładamy wszelkich starań, aby prowadzić naszą działalność w oparciu o dobre praktyki biznesowe. Pomagają nam w tym Kodeks Etyki i Dobrych Praktyk oraz członkostwo w SEDEX, międzynarodowej organizacji non-profit zajmującej się promowaniem odpowiedzialnych praktyk biznesowych.