ArtAgro Polska Sp. z o.o.

ArtAgro Polska Sp. z o.o.2020-03-06T11:44:47+01:00

ArtAgro Polska Sp. z o.o.

Bolesława Prusa 1

32-200 Miechów

artagropolska.pl


 

ArtAgro Polska jest to firma z 25 letnią tradycją prac naukowych w obszarze NanoGel do zastosowań rolniczych i przyrodniczych.


Produkowany w Polsce superabsorbent jest jedynym tego typu produktem w skali światowej który posiada dopuszczenie do obrotu wydane przez Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz obszerne badania, potwierdzające pozytywny wpływ na środowisko naturalne oraz skuteczność w działaniu.

Dzięki produktom możemy skutecznie : 
 
– oszczędzać wodę w trakcie podlewania upraw
– efektywniej i dłużej wykorzystywać wodę z naturalnych źródeł ( np: deszcz )  
– oszczędzać dawki nawozowe  
– zwiększać skuteczność nasadzeń leśnych 
– wspomagać procesy rekultywacji terenów 
– zwiększać skuteczność kiełkowania dzięki otaczaniu nasion nanogelem 
– przeciwdziałać stresom wodnym i wspierać rośliny w okresie suszy 
 
Obecnie firma dysponuje doskonale zlokalizowanym, własnym obiektem biurowo – produkcyjnym o powierzchni przekraczającej 4 tys. m2. Zatrudniamy ponad 30 wysoko wykwalifikowanych pracowników. Prowadzimy produkcję i sprzedaż innowacyjnych preparatów poprawiających warunki uprawy roślin, jak również oferujemy wykonywanie usług w oparciu o opatentowane technologie i maszyny, zarówno w kraju jak i za granicą.

 

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie oraz akceptujesz postanowienia polityki prywatności Zgoda