APH Group Polska

APH Group Polska2019-07-24T00:07:24+02:00

APH Group Polska

(+48) 660 719 245
Ul. Piekiełko 25
76-200 Słupsk
biuro@aphgroup.pl
polska@aph.eu
https://aphgroup.com/pl/


APH Group Polska jest polskim oddziałem grupy producentów maszyn najwyższej klasy, które oferują pełną gamę urządzeń do produkcji ziemniaków, cebuli i marchwi.
Grupa APH swoim zakresem obejmuje pełną gamę maszyn i urządzeń, od etapu przygotowania gleby i sadzenia, aż po maszyny do mycia, cięcia, ważenia i pakowania produktu.
Pracownicy APH Group mając doświadczenie w rolnictwie, są zawsze gotowi w pomóc w wyborze odpowiedniego sprzętu do Twoich potrzeb. Dlatego APH Group Polska oferuje nie tylko maszyny, ale również pomoc w rozwoju Twojej technologii uprawy, zbioru i przechowywania ziemniaków oraz warzyw.
Poza kompleksową obsługą w wyposażeniu Ciebie w maszyny, Grupa APH jest w stanie zaoferować projektowanie i wykonanie kluczowych dla Ciebie projektów.
Takie projekty zawierają, oprócz potrzebnych maszyn, również nasiona, wskazówki dotyczące nawożenia, pomoc techniczną i wyposażenie w technologie przechowywania. Przez cały sezon jeden z naszych agronomów może Cię regularnie odwiedzać, aby podnosić poziom wiedzy w Twoim gospodarstwie.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie oraz akceptujesz postanowienia polityki prywatności Zgoda