AGROTOP SATOR

AGROTOP SATOR2019-07-23T23:54:29+02:00

Agrotop

63-500 Ostrzeszów, Niedźwiedź 1b
biuro@agrotop.com.pl
+48 62 732 09 30
www.sator2008.eu
www.agrotopparts.pl


AGROTOP KACZMAREK jest właścicielem marki
SATOR – Made by Farmers – to maszyny stworzone przez rolników dla rolników.
Marka SATOR została stworzona w 2008 roku przez firmę AGROTOP – KACZMAREK jako odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie, dynamicznie rozwijającego się rynku rolniczego w Polsce i na świecie. SATOR to przede wszystkim maszyny polowe dla warzywnictwa (marchew, pietruszka, buraczek, ziemniak, cebula, czosnek, chrzan i inne), a także linie do mycia, sortowania i pakowania warzyw. Istotnym ogniwem gamy produktów SATOR są również linie do przetwórstwa warzyw i owoców np. do obierania i krojenia ziemniaków.
Załoga SATOR-a dysponuje bogatym doświadczeniem oraz wysokimi kwalifikacjami, które to w połączeniu z wysokiej jakości materiałami oraz nowoczesnym parkiem maszynowym gwarantują produkty najwyższej światowej klasy.
SATOR może również poszczycić wieloma sukcesami na rynkach zagranicznych. Maszyny marki SATOR znalazły uznanie klientów m.in. z Niemiec, Włoch, Austrii, Szwajcarii, Finlandii, Węgier, Rosji, Rumunii, Chorwacji, Francji, Serbii.
Nasza firma działa poza tym w innych dziedzinach dotyczących rolnictwa. Jesteśmy przedstawicielem amerykańskiej marki RAVEN, produkującej wyspecjalizowane systemy GPS. Jesteśmy przedstawicielem marki Caffini, produkującej opryskiwacze. Jesteśmy przedstawicielem marki Checci&Magli, produkującej sadzarki do warzyw. Jesteśmy przedstawicielem marki Agricola Italiana, produkującej siewniki do warzyw. Jesteśmy przedstawicielem marki Irriland, produkującej deszczownie.
Agrotop Kaczmarek jest również właścicielem Agrotop Parts – zajmującej się sprzedażą najwyższej jakości części zamiennych do maszyn warzywniczych. Dysponujemy częściami do Grimme, De Wulf, Simon, Asa-Lift, Wuhlmaus, AVR, Miedema, Guaressi, no i Sator oczywiście.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie oraz akceptujesz postanowienia polityki prywatności Zgoda