AgriSolutions

AgriSolutions2019-10-18T13:06:36+02:00

AgriSolutions Sp. z o. o
56-400, Ligota Wielka 34
https://agrisolutions.eu


Agri Solutions Sp. z o. o jest software housem specjalizującym się w tworzeniu oprogramowania dla rolnictwa. Tworzymy rozwiązania IT z myślą o przyszłości branży rolno-spożywczej. Projektujemy, wytwarzamy, integrujemy oraz wdrażamy systemy informatyczne oraz urządzenia elektroniczne. Firmę tworzy zespół 20 specjalistów – zarówno ekspertów z doświadczeniem w dużych projektach informatycznych , jak i doświadczonych ekspertów domenowych z zakresu badań w rolnictwie. Pracujemy z zespole rozproszonym, wierząc, że wyjątkowe rezultaty osiągniemy dzięki współpracy ludzi z wizją i doświadczeniem, którzy nie zawsze mogą być w tym samym miejscu i w tym samym czasie. Stawiamy na częstą komunikację na każdym etapie projektu. Towarzyszymy klientowi w całym cyklu wytworzenia produktu – od budowy koncepcji, poprzez wsparcie przy definiowaniu szczegółowych wymagań, opracowania koncepcji wizualnej, aż do wdrożenia oraz utrzymania na produkcji. W ten sposób możemy upewnić się, że klient otrzyma od nas to czego naprawdę potrzebuje.

Wiemy, że stworzone przez nas rozwiązania muszą sprostać wielu wymaganiom, dlatego tworząc aplikacje dedykowane wykorzystujemy najnowsze technologie – takie jak Cloud oraz IoT. Współpracując od 2 lat z firmą Microsoft dbamy o infrastrukturę naszych produktów, oraz zapewniamy ich nieprzerwaną dostępność. Stworzona przez nas innowacyjna platforma FarmCloud, skierowana jest zarówno dla gospodarstw rolnych, jak również dla producentów maszyn, firm ubezpieczeniowych, dystrybutorów produktów rolnych oraz firm usługowych w sektorze rolniczym. FarmCloud umożliwia sprawniejszą komunikację podmiotów zaangażowanych w produkcję rolną, dzięki możliwości udostępniania części zasobów gospodarstwa na potrzeby danej usługi, pozwalając uniknąć czasochłonnych procedur.

Posiadamy kilkuletnie doświadczenie w projektowaniu urządzeń IoT, sensorów oraz czujników zintegrowanych w chmurze Microsoft Azure, świadcząc usługi programistyczne dla szeroko rozumianego sektora rolno-spożywczego od 2017 roku. W dostarczanych dla naszych klientów produktach wykorzystujemy sztuczną inteligencję oraz analizę danych w czasie rzeczywistym. Siedziba firmy mieści się w Ligocie Wielkiej, na terenie sprawnie działającego gospodarstwa rolnego, dzięki czemu nasze rozwiązania są na bieżąco wdrażane i testowane na ponad 500 ha upraw roślin różnego gatunku oraz na pojazdach kilku producentów.

 

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie oraz akceptujesz postanowienia polityki prywatności Zgoda