Zakłady Przemysłu Ziemniaczanego w Pile „Zetpezet” Sp. z o. o.

Zakłady Przemysłu Ziemniaczanego w Pile „Zetpezet” Sp. z o. o.2019-11-05T21:48:32+01:00

Zakłady Przemysłu Ziemniaczanego w Pile „Zetpezet” Sp. z o. o.

ul. Młodych 30

64-920 Piła

tel./fax:+48 67 212 27 48

e-mail: zetpezet@zetpezet-pila.com.pl

www.zetpezet.eu


Zakłady Przemysłu Ziemniaczanego w Pile „Zetpezet” Sp. z o. o. są jednym z najstarszych i największych w kraju producentów skrobi ziemniaczanej oraz produktów jej przetworzenia. Zakłady kontynuują ponad 100-letnią tradycję przetwórstwa ziemniaczanego w Polsce.

Zdolność przetwórcza „Zetpezet” wynosi ok. 800 ton ziemniaków na dobę, ok.80-90 tys. ton na rok. ny środowiska. Zakłady dysponują silosem, przeznaczonym do magazynowania skrobi, o pojemności 8 000 ton. Zakłady posiadają Oddział Preparatów Skrobiowych, umożliwiający produkcję preparatów na bazie skrobi ziemniaczanej. W ostatnich latach na Oddziale Krochmalni została zmodernizowana stacja ekstrakcji i suszenia skrobi oraz powstała nowa zautomatyzowana linia pakowania. Te inwestycje pozwoliły na kontynuowanie działań związanych z polityką ochrony środowiska. Dzięki stosowaniu sprawdzonych i wciąż ulepszanych technologii, Zakłady stały się znaczącym na rynku producentem wysokiej jakości:

  • skrobi ziemniaczanej;
  • preparatów na bazie skrobi ziemniaczanej;
  • białka ziemniaczanego.

 

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie oraz akceptujesz postanowienia polityki prywatności Zgoda