10% zniżki dla członków Federacji na konferencje wydarzenia towarzyszące imprezie XXVI Krajowe Dni Ziemniaka Nidzica 2019

Zapewnij sobie bilet na  konferencje i wydarzenia towarzyszące imprezie XXVI Krajowe Dni Ziemniaka Nidzica, Potato Poland 2019!

Najbardziej wpływowe wydarzenie branży ziemniaczanej w Polsce już 23 – 25 sierpnia br. w Nidzicy.

Dołącz do wydarzenia i zdobądź nową wiedzę i wysokiej jakości kontakty. Wysłuchaj najlepszych ekspertów i buduj długotrwałe relacje z kluczowymi specjalistami z Polski i ze świata.

Dla członków Polskiej Federacji Ziemniaka 10% rabatu.

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc – zapraszamy do rejestracji na Konferencje i Wydarzenia Towarzyszące imprezie XXVI Krajowe Dni Ziemniaka Nidzica, Potato Poland 2019 za pośrednictwem strony internetowej:

KONFERENCJA ŻAGIEL I WIATR
CENTRUM KONFERENCYJNE PRZYSTAŃ HOTEL&SPA OLSZTYN
Piątek, 23.08.2019
Spotkanie elity krajowej branży ziemniaczanej, połączone z bankietem biznesowym. Tematem przewodnim konferencji są: możliwości wykorzystania potencjału środowiskowego i gospodarczego Regionów północnej Polski, w tym Warmii i Mazur w aspekcie wzrostu produkcji ziemniaka. Kierunki produkcji, jakość i możliwe kanały dystrybucji produktów w kraju i za granicami Polski, w oparciu o założenia Programu dla Polskiego Ziemniaka 2020-2025 MRiRW oraz możliwości wsparcia instytucji finansowych, samorządów i organizacji branżowych w planach inwestycyjnych i marketingowych.

Wieczór uświetni pokaz kulinarny nowoczesnej kuchni polskiej Tomasza Jakubiaka w połączeniu z oprawą muzyczną kwartetu jazzowego Filharmonii Olsztyńskiej.

Bankiet odbędzie się na malowniczym pomoście restauracji Przystań nad jeziorem Ukiel.

KONFERENCJA Doświadczenie-Współpraca-Skuteczność
HALA TARGOWA POTATO POLAND
Sobota, 24.08.2019
Celem konferencji będzie wykazanie możliwości produkcji jakościowej żywności w połączeniu z potencjałem produkcyjnym kraju, znaczenia współpracy i wzajemnej integracji producentów i przetwórców ziemniaka oraz uświadomienie uczestnikom możliwości kooperacji z rynkiem światowym. Hasłem przewodnim konferencji jest: Doświadczenie, Współpraca, Skuteczność. Konferencja ma charakter międzynarodowy i odbędzie się w formie ringu, gdzie kolejne pary mówców przedstawią różne spojrzenia w aspekcie prezentowanych tematów.

Zwieńczeniem konferencji będzie wystąpienie motywacyjne Iwony Guzowskiej – Mistrzyni Świata w Boksie Zawodowym.

UROCZYSTA GALA
ZAMEK NIDZICA
Sobota, 24.08.2019
Uroczysta Gala wieczorna odbędzie się na dziedzińcu nidzickiego XIV wiecznego zamku. Gala zostanie uświetniona obecnością Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Jana Krzysztofa Ardanowskiego oraz innych znamienitych gości z kraju i zagranicy, jak również przedstawicieli organizatorów, sponsorów i zaproszonych gości.

W trakcie uroczystej Gali zostaną wręczone nagrody Ministra Rolnictwa dla osób zasłużonych dla polskiej branży ziemniaczanej oraz nagrody za innowacje produktowe Targów Potato Poland 2019 Nidzica.

Po części oficjalnej nastąpi koncert galowy Filharmonii Olsztyńskiej. W programie przewidziany jest pokaz profesjonalnych walk rycerskich oraz ogłoszenie miejsca kolejnych XXVII Krajowych Dni Ziemniaka Potato Poland 2020.

Liczymy na Państwa obecność – do zobaczenia w Nidzicy!

2019-08-20T10:25:38+02:0020.08.2019|